Artykuły

Rocznik 2001 w finale Mistrzostw Polski w futsalu!!!!

Miło jest nam poinformować wszystkich naszych sympatyków, iż drużyna rocznika 2001 awansowała w dniu dzisiejszym do finału Mistrzostw Polski w futsalu!!!!!Więcej informacji w rozwinięciu artykułu.

Jakiś czas temu zostaliśmy zaproszeni przez naszych przyjaciół do udziału w turniejach eliminacyjnych mających na celu wyłonienie najlepszych zespołów w naszym kraju w tej kategorii wiekowej. Pomyśleliśmy czemu by nie? Choć na co dzień nie specjalizujemy się w tej odmianie piłki nożnej uznaliśmy, że konfrontacja z futsalowcami może być bardzo ciekawa oraz że może to być dobry przerywnik podczas trwającej właśnie przerwy od rozgrywania spotkań ligowych jak i sparingowych. Jak się okazało w praniu podczas turniejów eliminacyjnych nie ponieśliśmy ani jednej porażki, dość szybko udało nam się odnaleźć w specyfice tej dyscypliny i w efekcie w końcowym rozrachunku zostaliśmy najlepsza ekipą w swojej grupie eliminacyjnej, co dało nam awans do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie między 9-11.02 w Mikołowie niedaleko Katowic. Szczerze mówiąc do faworytów eliminacji chyba nie należeliśmy, gdyż rywalizowaliśmy z zespołami na co dzień trenującymi w hali dlatego też ten sukces smakuje podwójnie. Wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego osiągnięcia i jak się powiedziało "A" wypadałoby również powiedzieć i "B" w finale imprezy, choć poprzeczka z pewnością pójdzie zdecydowanie wyżej. A więc Katowice przybywamy!!!!!!!

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates