Aktualności

Sparing z OSSM Bydgoszcz (r. 1998)

W środę 31.10.2012 rozegraliśmy mecz sparingowy z OSSM w Bydgoszczy. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla naszej drużyny.

Komentarz pomeczowy trenera D. Lampkowskiego:

Pomimo wygranej odniesionej w starciu z rówieśnikami z OSSM Bydgoszcz niewiele dobrego można powiedzieć o naszej grze w środowym spotkaniu. Zaprezentowaliśmy się zdecydowanie poniżej naszych możliwości i niewiele zrealizowaliśmy z założeń taktycznych na to spotkanie. Rażące w naszej postawie były błędy w ustawieniu na placu gry, pojawiające się co chwilę straty piłek, brak dokładności w grze i co najważniejsze zbyt wolne rozgrywanie akcji. Nie wykorzystywanie sytuacji podbramkowych lepiej też pominąć milczeniem jako komentarz do sytuacji. W zasadzie na swoim poziomie zagraliśmy ledwie kilkanaście minut w tym meczu. Dlatego przy takiej postawie zespołu oraz tylu popełnionych błędach i niedokładnościach dużą sztuką było odniesienie w dniu dzisiejszym zwycięstwa nad ambitnie grającymi rywalami.
Prowadzenie dla naszej drużyny uzyskał strzałem zza pola karnego Wiktor Sobczyk w 20 minucie, rywale doprowadzili do wyrównania w 66 minucie meczu, natomiast zwycięstwo zapewnił nam Wiktor Trzciński wykańczając dośrodkowanie z rzutu rożnego Pawła Słomskiego cztery minuty przed końcowym gwizdkiem arbitra. Cóż trzeba dokonać wspólnie i każdy z osobna analizy dzisiejszej nie najlepszej postawy drużyny i wyciągnąć wnioski, aby następnym razem robiąc kolejny krok w piłkarskiej karierze wykonać go we właściwą stronę.

OSSM Bydgoszcz - UKS SMS Włocławek 1-2 ( 0-1 )

0-1 Sobczyk 20' ( asysta Trzciński )