Aktualności

Pożyteczna wizyta w Warszawie

Mimo, że sezon ligowy w pełni zespoły SMS Włocławek szukają dodatkowych okazji do rozwijania swoich umiejętności z najbardziej wymagającymi przeciwnikami. Rocznik 2003 w środę 25.10 wybrał się do Warszawy na mecz kontrolny z zespołem Legii. W rozwinięciu podsumowanie tego wydarzenia okiem trenera zespołu Macieja Patyka.

"Mecz został rozegrany w nieco większym wymiarze czasowym (2 x 40 minut) i mimo końcowego pewnego zwycięstwa gospodarzy (6:0) możemy mieć pewne powody do zadowolenia. Postawa naszego zespołu - szczególnie w drugiej części gry może napawać optymizmem. Po słabszej pierwszej części spotkania, zawodnicy UKS SMS w ciągu drugich 40 minut stworzyli sobie kilka bardzo dobrych okazji strzeleckich i przez długie fragmenty byli dla gospodarzy wymagającym rywalem. Cieszymy się, że nasza praca zostaje dostrzeżona w najbardziej prestiżowych akademiach piłkarskich w kraju gdyż warto zaznaczyć, że nasza drużyna pojechała do Warszawy na zaproszenie zespołu Legii, co z pewnością może być dla nas powodem do dumy".

Szkoleniowcy obu zespołów przyznali po meczu, że dla obu drużyn był to wartościowy sprawdzian. Każdy z zespołów miał do zrealizowania swoje założenia przedmeczowe, ale dla podopiecznych Trenera Macieja Patyka z rocznika 2003 było to również spotkanie, z którego płynie ogromna nauka i bezpośrednie zderzenie się z poziomem i jakością gry, do jakiej wszyscy dążymy!

Serdecznie dziękujemy zespołowi Legii Warszawa za zaproszenie i pożytecznie spędzoną piłkarską środę!

UKS SMS: Ambroziewicz - Skibiński, Biniek, Czerwiński, Tychulski - Pieczkowski, Drzewiecki, Pustelnik - A. Bryszewski, Ruszkowski, Wertlewski.

Na zmiany: Seweryn - J.Jabłoński, Rzadkowalski, Chwalisz, Moczulski.