Aktualności

Ostatni sparing zakończony remisem (r. 1998)

W pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną sezonu 2012/13 UKS SMS ’98 zremisował z OSSM Bydgoszcz 1-1.

W pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną sezonu 2012/13 zawodnicy UKS SMS Włocławek zremisowali na własnym boisku z rówieśnikami z bydgoskiego Ośrodka Sportowego Szkolenia Młodzieży 1-1.

Choć w grze naszej drużyny było kilka mankamentów mecz ogólnie mógł się podobać, zaprezentowaliśmy się, jak na ten moment przygotowań, dość korzystnie. Pomimo tego, iż znajdujemy się obecnie w fazie zajęć treningowych o mocno zwiększonej intensywności, pokazaliśmy wiele ciekawych akcji.

Pierwszego gola w dzisiejszym spotkaniu w 15. minucie gry zdobyli goście, którzy wykorzystali naszą dezorganizację przy stałym fragmencie gry. Do wyrównania w 22. minucie doprowadził duet Błażej Mierzwa – Wiktor Sobczyk. Prostopadłe podanie tego pierwszego stworzyło naszemu napastnikowi sytuację sam na sam z bramkarzem gości, w której to górą okazał się najskuteczniejszy do tej pory zawodnik SMS.

Z dalszego przebiegu gry obydwie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji bramkowych jednak żadnej z nich nie udało sie pokonać bramkarza rywali i mecz zakończył się sprawiedliwym, w ocenie obu trenerów, wynikiem nierozstrzygniętym.

W naszym zespole wystąpiło dziś aż 23 graczy. Wielu z nich pokazało się z niezłej strony, zgłaszając tym samym aspirację do gry w podstawowej jedenastce w nadchodzącej rundzie.

UKS SMS Włocławek – OSSM Bydgoszcz 1-1 (1-1)

Składy:

I połowa: Baryła (Wojnowski) – Wasielewski, Korpalski, Czajka, Kawski – Staciewiński, Kłosowski, Garczewski, Słomski, Mierzwa – Sobczyk

II połowa: Wojnowski (Wudarski) – Śmigielski, Wiśniewski, Czajka, Zalewski – Korpalski (Kłosowski), Trzciński, Wichliński, Smołko (Kaźmierczak), Kaźmierczak (Królikowski) – Janicki (Rzadkowolski)

Trener: Dariusz Lampkowski