Aktualności

Inauguracja ligowych rozgrywek wiosna 2019

Pomimo tego, iż Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej zaplanował start ligowej wiosny na weekend 30/31.03 my ruszamy z graniem o ligowe punkty tydzień wcześniej. Już w najbliższą sobotę awansem trzy zespoły UKS SMS wybiegną na boiska by powalczyć o pierwsze wiosenne zdobycze. Zapraszamy do odwiedzania stadionów i głośnego dopingu dla naszych zawodników!!! Szczegóły spotkań w rozwinięciu artykułu. 

Junior starszy A1 - 1 liga K-PZPN

Gwiazda Bydgoszcz - UKS SMS 2001 1-1 (0-0) - gol: Brandt - 1

UKS SMS: Czarnecki - Gralak (87' Borkowski), Markiewicz, Majtczak, Gałka - Brandt, Jakubowski, Janiszewski, Iwicki (65' Komada), Pikalski - Jabłkowski

Junior młodszy B1 - 1 liga K-PZPN

UKS SMS 2002 - Olimpia Grudziądz 3-0 (1-0) - gole: Koziatek - 1, Mikołajczyk - 1, Szafrański - 1

UKS SMS: Ambroziewicz (80' Sikora) - Lesiński (82' Bartkowiak), Grzeszczak, Stołowski, Świętochowski - Mikołajczyk (82' Czelusta), Sobczak, Wojciński (20' Szafrański), Rybka (65' Wasiewicz), Koziatek (75' Szewczyk) - Wolniewicz

Trampkarz C1 - 1 liga K-PZPN

UKS SMS 2004 - Zawisza Bydgoszcz 1-3 (1-1) - gol: Guźniczak - 1

UKS SMS: Gwizdalski - Pieczkowski, Dorsz, Krajewski, Banasiak - Kawalec, Kędzierski, Celmer, Skurtys, Karkosik - Podczarski. Na zmiany: Lament, Drzewiecki, Guźniczak

 

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates