Aktualności

Nabór dla roczników 2007/2008

Szkoła Mistrzostwa Sportowego ogłasza nabór dla roczników 2007 i 2008!!!

Teraz ogłaszamy nabór dla chłopców z roczników 2007 i 2008, którzy chcą podnosić swoje umiejętności w naszym klubie, ale edukację będą kontynuować w swojej dotychczasowej szkole.

Jeżeli chcesz:

 rozwijać się w profesjonalnym środowisku
 mieć możliwość odbywania treningów po okiem licencjonowanych trenerów UEFA
 mieć możliwość indywidualnego podejścia do zawodnika
 odbywać treningi motoryczne z trenerem kadry narodowej Akademii Młodych Orłów
 odbywać trening mentalny z psychologiem
 zmienić środowisko
 sprawdzać swoje umiejętności na tle innych akademii w kraju poprzez uczestnictwo w meczach ligowych i towarzyskich

To zapraszamy Ciebie na testy naborowe które odbędą się 10 czerwca godzina 15.30 na boiskach OSiR ul. Chopina 8

Zespół odbywać będzie swoje treningi w godzinach popołudniowych - będzie to drużyna funkcjonująca poza strukturami Szkoły Mistrzostwa Sportowego (zawodnik uczy się w swojej aktualnej szkole, zajęcia szkoleniowe odbywa w strukturach UKS SMS). Zapraszamy serdecznie do zapisów pod numerem telefonu : 880-704-862 (przed przybyciem prosimy o potwierdzenie telefoniczne przybycia). 

Jeżeli jesteś zawodnikiem pełnym pasji, który chce rozpocząć profesjonalne zdobywanie wiedzy piłkarskiej, która jest skupiona na indywidualnym podejściu do zawodnika pod kątem: technicznym, taktycznym, motorycznym, mentalnym jak również bramkarskim, która daje w przyszłości realne szanse na rywalizację z najlepszymi zawodnikami w Polsce to już dzisiaj umów się na sprawdzenie swoich umiejętności w naszym klubie.

☎️ Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu
570 -740 - 499.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH I ROZWIJAJ SIĘ W UKS SMS WŁOCŁAWEK ❗️❗️❗️

 

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates