Aktualności

ROCZNIK 2005 MISTRZEM LIGI TRAMPKARZY C2!!!

Coś co od jakiegoś już czasu wisiało w powietrzu stało się faktem! Po wygranej w Bydgoszczy z miejscową Polonią rocznik 2005 na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewnił sobie tytuł najlepszej drużyny w II lidze trampkarzy K-PZPN i tym samym uzyskał awans do najwyższej klasy w tej kategorii wiekowej na nowy sezon!

Wszystkim członkom zespołu oraz sztabowi szkoleniowemu składamy serdeczne gratulacje za osiągnięty sukces! Warto w tym momencie wspomnieć, iż jest to drugi w ostatnim czasie awans do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczony przez podopiecznych trenera Łukasza Kierzkowskiego - zespół utworzony z początkiem obecnego sezonu zaczynał rozgrywki od III ligi okręgowej, ale dobra praca szkoleniowa i czynione postępy spowodowały, iż po upływie dziesięciu miesięcy swojego istnienia ekipa melduje się w elicie naszego województwa w swojej kategorii wiekowej!Brawo zespół i oby tak dalej!!!!

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates