Aktualności

Inauguracja sezonu 2019/2020

Przygotowania do sezonu ligowego niemalże za nami - czas rozpoczynać zmagania o ligowe punkty!!! Formę na jesienne potyczki budowaliśmy realizując plan przygotowań indywidualnych, odbyliśmy cykl zajęć na własnych obiektach, wzięliśmy również udział w zgrupowaniu w Malborku. Do tego tradycyjnie już rozegraliśmy serię spotkań kontrolnych z rywalami z całej Polski. Do najciekawszych pojedynków doszło między innymi z Olimpią Elbląg, Pomezanią Malbork, Jaguarem Gdańsk, Wisłą Płock, ŁKS Łódź czy Wdą Świecie. Nie możemy się więc już doczekać tego co piłkarze lubią najbardziej czyli smaczku ligowej rywalizacji!!! A inauguracja w UKS SMS będzie miała szczególny wymiar historyczny - po raz pierwszy drużyna naszego Klubu wystartuje z rozgrywkach seniorskich! Do tej pory bardzo często nasza młodzież rywalizowała ze starszymi zawodnikami, ale odbywało się to jedynie w meczach towarzyskich - od tego sezonu będzie okazja sprawdzić swoje umiejętności na tle bardziej doświadczonych drużyn w regularnych rozgrywkach. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych na ten historyczny mecz w którym zawodnicy trenera Huberta Trocikowskiego na własnym terenie podejmą zespół Grotu Kowalki. Szczegóły pojedynku w rozwinięciu artykułu.

Klasa A Włocławek

UKS SMS - Grot Kowalki 2-3 (2-1) - gole: Koziatek - 2

UKS SMS: Borkowski - Świętochowski, Markiewicz, Stołowski, Szewczyk (85' Czelusta) - Koziatek, Sobczak, Jurczak (46' Wasiewicz), Komada (50' Makowski), Lesiński - Laskowski

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates