Aktualności

11 seria zmagań ligowych

Już niedługo sobota i kolejne święto każdego piłkarza - czyli mecz ligowy!!! Czy nasi zawodnicy podtrzymają trwającą od dłuższego czasu dobrą passę i uraczą zgromadzonych kibiców ciekawym widowiskiem? Przekonamy się już niebawem - jeśli nie macie co zrobić z czasem w sobotnie przedpołudnie zapraszamy do odwiedzenia włocławskiego boiska. Plan wydarzeń w rozwinięciu artykułu.

Juniorzy starsi A1 1 liga K-PZPN

UKS SMS 2002 - Chemik Bydgoszcz 5-1 (2-1) - gole: Wolniewicz - 3, Koziatek -1, Lesiński - 1

UKS SMS: Sikora - Świętochowski (85' Szewczyk), Karasiewicz, Jurczak, Lesiński (75' Laskowski) - Koziatek, Sobczak (60' Szafrański), Rybka (85' Janaszak), Wojciński, Ormiński (80' Wasiewicz) - Wolniewicz

Juniorzy starsi A1 2 liga K-PZPN

UKS SMS 2003 - Lech Rypin 4-1 (0-1) - gole: Ruszkowski - 1, Lampkowski - 1, Kryszak - 1, A.Bryszewski - 1

UKS SMS: Bronszewski - Czapliński, Lampkowski, Tarczyński, J.Bryszewski - Kryszak, Krzywdziński (88' Balcerak), Wawrzyniak (60' Witkowski), A.Bryszewski, Ruszkowski (85' Filipowicz) - Dudkiewicz (75' Moczulski)

Juniorzy młodsi B1 1 liga K-PZPN

UKS SMS 2004 - Wda Świecie 6-2 (4-0) - gole: Pikalski - 4, Sobieraj - 1, Banasiak - 1

UKS SMS: Baurski - Jędrzejewski (46' K.Nowakowski), Kowalski, Krajewski, W.Nowakowski - Smakowski (46' Kmieć), Sobieraj, Banasiak (80' Rogożyński), Kawalec (46' Kaczorowski) - Dankowski (75' Górski), Pikalski

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates