Aktualności

Przygotowania do piłkarskiej wiosny rozpoczęte!

Od 4 stycznia zespoły Szkoły Mistrzostwa Sportowego rozpoczęły cykl przygotowań do piłkarskiej wiosny.

Mimo często niezbyt korzystnych warunków atmosferycznych nasi zawodnicy wraz ze sztabami szkoleniowymi nie próżnują i starają się jak najlepiej przygotować do wiosennych spotkań ligowych. Bardzo cieszy duża frekwencja na zajęciach, nikt się nie oszczędza, a na ocenę efektów przyjdzie jeszcze pewnie poczekać około półtora miesiąca. W programie zajęć nie brakuje elementów motorycznych jak i techniczno/taktycznych, w połowie okresu przygotowawczego w planie jest też wyjazd na zgrupowanie przedsezonowe w miejscowości Kozienice. Jak zwykle też o tej porze roku czeka nas cała masa gier kontrolnych z wymagającymi przeciwnikami. Na tapecie mamy między innymi takie ekipy jak Wisła Płock, Escola Varsovia, Unia Janikowo, Gedania Gdańsk oraz plejadę seniorskich ekip z naszej okolicy. Trzymamy kciuki za postępy czynione z każdą jednostką treningową! Start rozgrywek w weekend 13/14.03.

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates