Aktualności

Inauguracja piłkarskiej wiosny 2021

Po długich oczekiwaniach, zimowych przygotowaniach w końcu zbliża się ten wyczekiwany moment inauguracji wiosennych rozgrywek. Już na początek zaczynamy od mocnego akcentu - dwa pojedynki derbowe z lokalnym rywalem. Start ligowej rywalizacji już w sobotę 13 marca - szczegóły znajdziecie w rozwinięciu artykułu.

1 liga junior starszy A1 K-PZPN

Lider Włocławek - UKS SMS 2003 0-3 (0-0) - gole: Dudkiewicz - 2, Krzywdziński - 1

UKS SMS: Mila - Czapliński, Lampkowski, Gemajnert, Maderak - Witkowski (70' Moczulski), Krzywdziński (80' Tarczyński), Wawrzyniak (75' Balcerak), Dudkiewicz, Ruszkowski (88' Olakowski) - Kryszak (85' J.Bryszewski)

1 liga junior młodszy B1 K-PZPN

Pogoń Mogilno - UKS SMS 2004 2-2 (0-2) - gole: Kawalec - 2

UKS SMS: Wieteska - Krajewski, Różański, Kowalski, W.Nowakowski - K.Nowakowski (75' Jędrzejewski), Kawalec, Smakowski, Banasiak, Skurtys (85' Rogożyński) - Dankowski (80' Górski)

1 liga junior młodszy B2 K-PZPN

UKS SMS 2005 - Lider Włocławek - 1-1 (1-0) - gol: Sobieraj - 1

UKS SMS: Wieteska - Tomczyński, Pietrusiński, Kwaśniewski, Kaczorowski - Sobieraj, Miszczak (60' Kmieć), Ciesielski, Waleriański, Dudkiewicz (55' Leszczyński) - Pikalski

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates