Aktualności

Gramy w sobotę i niedzielę 28-29.08

Po niezwykle udanej inauguracji rundy jesiennej w wykonaniu naszych zawodników przystępujemy do kolejnych potyczek w ramach lig juniorów starszych i młodszych. Tym razem będziemy mieć okazję zaprezentować się włocławskiej publiczności - liczymy na duże wsparcie z trybun i postaramy się zapewnić jak najwięcej sportowych emocji. Plan wydarzeń w rozwinięciu artykułu.

 Juniorzy starsi A1 1 liga K-PZPN

UKS SMS 2003 - Chemik Bydgoszcz 2-3 (0-1) - gole: Lampkowski - 1, Dudkiewicz - 1

UKS SMS: Mila - Wyborski (65' Tarczyński), Lampkowski, Czapliński, Rzadkowalski (70' J.Bryszewski) - Ruszkowski (70' Filipowicz), Krzywdziński (70' Moczulski), Wawrzyniak (46' Witkowski), Kryszak, A.Bryszewski - Dudkiewicz

Juniorzy starsi 3 liga podokręg Włocławek

LTP Lubanie - UKS SMS 2004 0-16 (0-5) - gole: Skurtys - 5, Moczulski - 3, Balcerak - 3, Kowalski - 3, Witkowski - 2

UKS SMS: Rokicki - Górski, Nowakowski, Kowalski, Krajewski, J.Bryszewski, Skurtys, Witkowski, Banasiak, Balcerak, Moczulski 

Juniorzy młodsi B1 1 liga K-PZPN

UKS SMS 2005 - Spójnia Białe Błota 1-2 (1-2) - gol: Kwaśniewski - 1

UKS SMS: Baurski - Kaczorowski, Tomczyński, Pietrusiński, Kubski (65' Leszczyński) - Dudkiewicz (46' Koper), Miszczak (75' Wesołowski), Kwaśniewski, Szczap (46' Kmieć), Ciesielski (70' Winnicki) - Waleriański (77' Sawicki)

Juniorzy młodsi B1 podokręg Włocławek

UKS SMS 2006 - Start Radziejów 35-1 (20-0)- gole: Frydrych - 12, Szczap - 6, Sawicki - 5, Bautembach - 3, Koper - 3, Dudkiewicz - 2, Radowski - 1, Pilarski - 1, Lisiak - 1, Salzman - 1

UKS SMS: Salzman - Ogrodowczyk, Lisiak, Pilarski, Radowski - Koper, Winnicki, Dudkiewicz, Bautembach - Frydrych, Szczap. na zmiany: Czapliński, Mazurkiewicz, Wiśniewski, Głuchowski

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates