Aktualności

Kto z kim gra w najbliższym tygodniu?

Przed nami bardzo bogaty w atrakcje sportowe tydzień z meczami w Szkole Mistrzostwa Sportowego. W najbliższą środę oraz czwartek rozegramy trzy pojedynki o ligowe punkty. Drużyny właśnie rozpoczynają rundę rewanżową w swoich kategoriach wiekowych więc z zaciekawieniem będziemy obserwować dalsze poczynania naszych zespołów. Rozkład jazdy na nadchodzące dni w rozwinięciu artykułu.

Juniorzy starsi A1 1 liga K-PZPN

UKS SMS 2003 - Lech Rypin 6-2 (4-1) - gole: Wawrzyniak - 3, Banasiak - 1, A.Bryszewski - 1, Czapliński - 1

UKS SMS: Mila (46' Bronszewski) - Wyborski, Lampkowski (70' Tarczyński), Czapliński, Rzadkowalski (55' Maderak) - Ruszkowski, (60' Witkowski) Wawrzyniak, Banasiak, A.Bryszewski (46' Filipowicz), Kryszak - Dudkiewicz (80' J.Bryszewski)

Juniorzy młodsi B1 1 liga K-PZPN

UKS SMS 2005 - Elana Toruń 5-0 (2-0) - gole: Waleriański - 2, Kwaśniewski - 1, Kmieć - 1, Szczap - 1

UKS SMS: Baurski - Tomczyński (57' Kaczorowski), Kwaśniewski, Pietrusiński, Kubski (57' Leszczyński) - Dudkiewicz (61' Koper), Kmieć (70' Winnicki), Miszczak, Szczap (70' Wesołowski), Ciesielski (65' Bautembach) - Waleriański

Juniorzy młodsi B1 podokręg Włocławek

Start Radziejów - UKS SMS 2006 1-4 (0-1) - gole: Frydrych - 2, Głuchowski - 1, Winnicki - 1

UKS SMS: Czapliński - Leszczyński, Lisiak, Wesołowski, Radowski - Koper, Głuchowski, Sawicki, Bautembach - Frydrych, Winnicki. Na zmiany: Salzman, Mazurkiewicz, Lewandowski, Ogrodowczyk, Wiśniewski

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates