Aktualności

UKS SMS Włocławek - Start Radziejów 6:1 (r. 1999)

W dniu 24.11.2012, na boisku przy Hali Mistrzów zawodnicy rocznika 1999 grali mecz sparingowy ze Startem Radziejów. Mecz rozgrywany był 3 x 25 minut.

Pierwsza tercja była bardzo wyrównana - na bramki czekaliśmy bardzo długo. W 24 minucie po akcji Norberta Decyka i Patryka Grucy Kordian Makowski strzelił pięknego gola z dystansu. W drugiej tercji przeważał Radziejów, który wyrównał po akcji z lewej strony boiska. Zawodnik z Radziejowa strzelił gola po dośrodkowaniu w pole karne. SMS również stworzył sporo sytułacji bramkowych, których niestety nie potrafił wykorzystać.

W trzeciej tercji zdecydowanie przeważała drużyna UKS SMS Włocławek. Po składnych akcjach strzelili w tej części spotkania 4 bramki.

SMS po walce wygrał 6:1, a bramki dla SMS'u strzelali: