Baza szkoleniowa i infrastrukturalna

Całym rokiem nasi piłkarze trenują na dwóch pełnowymiarowych boiskach o sztucznej nawierzchni należących do włocławskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji znajdujących się przy ul. Kazimierza Górskiego.

W miesiącach zimowych najmłodsi piłkarze naszego klubu mają zapewnione treningi na obiektach zamkniętych.

W tym celu korzystamy z sal gimnastycznych zaprzyjaźnionych szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Jednocześnie, nasi piłkarze prócz zajęć typowo piłkarskich mają zapewnione również treningi uzupełniające: pływanie na Międzyosiedlowym Basenie Miejskim, siłownię na obiektach OSiR, lekkoatletykę na bieżni tartanowej usytuowanej na stadionie piłkarsko-lekkoatletycznym OSiR oraz aerobik, gimnastykę i zajęcia z wykorzystaniem technik multimedialnych.

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates