Aktualności

Sparingi wiosna 2019 odcinek IV

Bogaty w wydarzenia sportowe był mijający właśnie weekend. Rozegraliśmy cztery mecze kontrolne oraz wzięliśmy udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej HARY CUP w Łodzi.
W rozwinięciu raport z rozegranych gier.

UKS SMS 2001 - Polonia Łódź 7-1 - gole: Mikołaj Jabłkowski - 2, Dominik Pikalski - 1, Jakub Brandt - 1, Michał Iwicki - 1, Konrad Janiszewski - 1, Wiktor Rychwicki - 1

UKS SMS 2002 - GKS Fabianki (seniorzy) 2-4 - gole: Arkadiusz Wolniewicz - 1, Szymon Koziatek - 1

UKS SMS 2004 - Górnik Konin 4-2 - Adrian Podczarski - 2, Oskar Kawalec - 1, Adrian Skurtys - 1

UKS SMS 2005 - Górnik Konin 11-3 - gole: Łukasz Pikalski - 9, Piotr Kaczorowski - 2

Zespół rocznika 2003 wziął udział w trzydniowym turnieju HARY CUP w Łodzi. Występ drużyny można ocenić bardzo pozytywnie. Ekipa w stawce o rok starszych przeciwników zajęła w ostatecznej klasyfikacji VI miejsce - choć osiągnięty końcowy rezultat pozostawia jednak nutkę niedosytu. Gdyby nie kiepska skuteczność pod bramką rywala i zmarnowanie mnóstwa okazji do zdobycia kolejnych trafień turniejowa lokata byłaby zdecydowanie bardziej okazalsza (dość powiedzieć że do awansu do półfinału zbrakło wykorzystania choćby jednej z całej masy stworzonych bramkowych okazji). Materiał do analizy z pewnością jest bardzo bogaty i już od następnego treningu bierzemy się do intensywnej pracy, by nasza gra była jeszcze lepsza.

UKS SMS 2003 - Lokomotiv Kijów 4-0 - gole: Szymon Skibiński - 2, Adrian Kołata - 1, Mateusz Pustelnik - 1

UKS SMS 2003 - Canarinhos Skórzewo 0-0

UKS SMS 2003 - Werez Równe (Ukraina) 2-2 - gole: Kacper Drzewiecki - 1, Marcel Wilczyński - 1

UKS SMS 2003 - Salos Szczecin 0-1

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates