Aktualności

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ ROCZNIK 2004

Wynik osiągnięty podczas rundy jesiennej 2020 przez rocznik 2004 trzeba uznać za poprawny. Zdobycie 17 punktów pozwoliło zająć 5 miejsce w I lidze wojewódzkiej juniora młodszego B1. Zawodnicy na wiosnę nadal będą rywalizować na odpowiednio wysokim poziomie, co jest ważne dla ich rozwoju.

Duży wpływ na cały sezon miał słaby początek rundy, gdzie w meczach z trzema ostatnimi zespołami ligi zdobyliśmy tylko punkt. Powodem były liczne kontuzje, mocno ograniczające możliwości zestawienia składu meczowego.

Środek rundy to seria kilku meczy bez porażki i końcowe utrzymanie. Były to trudne zmagania, gdzie każdy mecz miał wysoką stawkę.

Pomimo problemów młodzi piłkarze wykazywali się dużym zaangażowaniem i nie ustępowali umiejętnościami w spotkaniach z mocniejszymi rywalami. Zawodnicy zrobili widoczny postęp w grze zespołowej.

W trakcie całej rundy uczyli się grać w nowym ustawieniu. Dostali nowe zadania indywidualne na pozycjach, dzięki czemu nabyli nową wiedzę taktyczną. Rozgrywane spotkania stały też na wysokim poziomie intensywności.

Dużym wyzwaniem było utrzymanie dyspozycji meczowej w sytuacji panujących obostrzeń. Planujemy rundę wiosenną z nadzieją, że wszystko dookoła wróci do normalności.

Trener rocznika 2004
Jarosław Rudziński 

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates