Aktualności

4 kolejka ligowa w UKS SMS

Ligowa karuzela nie zwalnia tempa i już w najbliższy weekend dojdzie do miejmy nadzieję ciekawych i emocjonujących pojedynków z udziałem drużyn naszego UKS SMS! Juniorzy młodsi rywalizować będą w sobotę, z kolei juniorów starszych czekać będzie pracowita niedziela. Szczegółowy rozkład jazdy w rozwinięciu artykułu, a my ściskamy kciuki za udane mecze naszych chłopaków!!!

Juniorzy starsi A1 1 liga K-PZPN

Wda Świecie - UKS SMS 2003 2-6 (2-1) - gole: Kryszak - 3, Dudkiewicz - 2, Ruszkowski - 1

UKS SMS: Bronszewski (46'Mila) - Czapliński, Lampkowski, Tarczyński (80' Rzadkowalski) - Ruszkowski (60' Witkowski), Banasiak, A.Bryszewski, Wawrzyniak, Filipowicz - Kryszak, Dudkiewicz (75' Balcerak)

Juniorzy starsi A1 2 liga K-PZPN

Victoria Niemcz - UKS SMS 2004 - mecz odwołany

Juniorzy młodsi B1 1 liga K-PZPN

UKS SMS 2005 - Chemik Bydgoszcz 3-5 (2-2) - gole: Pikalski - 2, Waleriański - 1

UKS SMS: Baurski - Kubski, Miszczak, Kaczorowski, Kmieć- Bautembach (46' Ciesielski), Dudkiewicz (65' Sawicki), Winnicki, Szczap - Pikalski, Waleriański

Juniorzy młodsi B1 2 liga K-PZPN

Pomorzanin Toruń - UKS SMS 2006 2-0 (1-0)

UKS SMS: Salzman - Radowski, Wiśniewski, Lisiak, Lewandowski - Pilarski, Hanyżewski, Wesołowski, Leszczyński, Frydrych.

2012. Uczniowski Klub Sportowy SMS Włocławek
Download Joomla Templates